Архітектурні рішення

Довговічне маркування в архітектурі

Архітектори та дизайнери використовують наші матеріали для високоякісних зовнішніх і внутрішніх вивісок, таких як дорожні знаки, репродукції креслень, будівельні сертифікаційні таблички та різні інші розпізнавальні знаки.

Металевий фоточутливий анодований алюміній дозволяє використовуватиякісні фотографічні зображення всередині металу - забезпечуючи неперевершену міцність, довговічність і сучасний вигляд анодованого алюмінію.

Оскільки Metalphoto фотографічний процес, його роздільна здатність, чіткість і довговічність зображення перевершують друковані або гравірування знаки.

Зображення Metalphoto чисте, захищене від графіті і несприйнятливе до сонячного світла та стирання. Доступно в п'яти варіантах і товщині від 0,08 до 3,2 мм. Metalphoto призначений для постійного використання - він не буде зношуватися чи мати потребу в заміні. Індивідуальні вивіски на металі можуть бути зроблені відповідно до ваших вимог.

Вигоди

Міцна та довговічна СТРУКТУРА МАТЕРІАЛУ
Durable Construction
Можливість зміни інформації
Зображення фотографічної якості
Перевірена продуктивність
Durable Construction

ЗАСТОСУВАННЯ

приклади проектів

Приклад проекту

Маріїнська школа обрала фоточутливий анодований алюміній в якості довговічного носія зображень

METALPHOTO ПРОПОНУЄ чітку чорно-білу ГРАФІКУ І чудову міцність:

У 2012 році Маріїнська школа мала намір створити зовнішню інформаційну структуру, яка розповіла б про життя місцевих студентів і викладачів. Щоб створити фотозображення з різкою чорно-білою графікою і чудовою довговічністю дизайнери звернулася до технології Metalphoto.

Фотографічна роздільна здатність і стійкість до графіті:

Анодований алюміній Металофото - єдиний матеріал, який може дати високу фотороздільність одночасно і довговічність, необхідну для цього проекту.

З огляду на розташування стенду на жвавій міській вулиці, він виграє і від іншої позитивної характеристики Metalphoto - стійкості до графіті.