ПРОМИСЛОВІСТЬ

Стійка ідентифікація для застосування в промисловості

Протягом більш ніж 60 років інженери довіряють алюмінієвому анодованому алюмінію Metalphoto, що використовується для надзвичайно довговічного обладнання та елементів ідентифікації, які працюють в складних умовах експлуатації.

Компанія Маркит СТМ має серед замовників виробників обладнання та оборонних підприємств, що використовують технологію для виготовлення паспортних табличок, металевих шильдиків, етикеток, штрих-кодів, схем обслуговування, панелей управління оператора, протоколів безпеки та багато чого іншого.

Через свою здатність протистояти агресивному навколишньому середовищу рекомендується використовувати Metalphoto
для табличок, шильдиків, контрольных штрих-кодів, схем технічного обслуговування та іншої відкритої ідентифікації на сонячних, вітрових і гідроелектричних енергетичних системах.

Metalphoto використовується в тих випадках, коли шильдики і таблички повинні витримувати ультрафіолетове опромінення, сольові розчини, абразив, тепло, паливо, засоби для чищення, кислоти та мастильні матеріали.

ВИГОДИ

МІЦНА СТРУКТУРА
Індивідуальна ІНФОРМАЦІЯ
фотографічна чіткість
Висока продуктивність

ВИКОРИСТАННЯ

Факти

Metalphoto є надійне рішення для ідентифікації виробників портових кранів

Metalphoto витримує агресивну дію:

Компанія Link-Belt Construction Equipment - лідер в області проектування і виробництва телескопічних і граткових стрілових кранів. Одна з вимог, що пред'являються до компонентів кабіни в їх конструкції, вимагає панелей, які відображають універсальні символи для роботи. Очікується, що частини будуть піддаватися агресивного впливу на робочому місці - регулярному впливу абразивів, ультрафіолетовому випромінюванню та сильної спеки й холоду. Link-Belt використовує Metalphoto для обладнання HTC, RTC и ATC.

Універсальність Metalphoto:

Seatrax зазнала масу проблем ідентифікації: екстремальні робочі умови та короткі терміни виконання, все з індивідуальною графікою для кожного проекту крана. Seatrax знайшла Metalfhoto і отримала аналогічні або кращі характеристики довговічності, ніж нержавіюча сталь, з меншими витратами і більш швидким виробництвом.

Доведена міцність:

Оскільки Американський інститут нафти (API) вимагає, щоб всі операції і функції управління краном були чітко позначені і легко помітні оператором. Помутніння, корозія і стирання загрожують читаємості ідентифікаційних табличок, перешкоджають безпечної експлуатації, збільшують час простою і призводять до нормативних штрафів. Тому Metalphoto привернув компанію своєю довговічністю - зокрема здатністю витримувати сталий вплив сонячного і ультрафіолетового випромінювання, сольового розчину, стирання, гідравлічних рідин і розчинників. Завдяки цим перевагам Seatrax довіряє Metalphoto за його здатність створювати надійні етикетки, діаграми навантаження і панелі управління оператора на своїх морських кранах.

специфікації

MIL-DTL-15024F
Federal Specification GGP-455B(3)
MIL-STD-130N
CARDIVNSWC-TR-62-00-05
OSHA 1910.145
National Electric Code (NEC) Article 690
ANSI Z535.4
Report #23.1011.00.0391
Environmental Survivability Testing Report